PHP+Android Developer

Zakres zadań

  • Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych
  • Tworzenie aplikacji na Android
  • Testy, prowadzenie minimum dokumentacji

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programowania w PHP (OOP)
  • Znajomość Symfony
  • Znajomość Android
  • Znajomość XHTML/CSS
  • Praktyczna znajomość Git lub SVN
  • Komunikatywność
  • Podstawy języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca zdalna lub na miejscu
  • Forma: umowa o dzieło/zlecenie (faktura) lub umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Czas na rozwój i analizę
  • Przy pracy zdalnej możliwość uzgodnienia godzin pracy
  • Urozmaicony zakres i tematyka projektów
  • Partnerska atmosfera

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres

Dokładamy wszelkich starań aby odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”