New Business Manager

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w sprzedaży wyniesione z agencji interaktywnej lub firmy IT.

W tej pracy wzbogacisz swoje doświadczenie, będziesz pracował z najnowszymi rozwiązaniami w branży, zyskasz możliwość budowy
i rozwoju własnych pomysłów. Jeśli jest Ci znana idea Predictable Revenue, zapraszamy.

Dołącz do nas!

Obowiązki

  1. Aktywna sprzedaż rozwiązań i produktów firmy
  2. Obsługa zapytań i tworzenie oraz rozwój oferty
  3. Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

  1. Doświadczenie w pracy z klientami B2B
  2. Samodzielność
  3. Wysoka kultura osobista
  4. Motywacja i chęć nauki

Oferujemy

  1. Praca na pełen etat z możliwością pracy zdalnej (umowa o pracę, umowa firma-firma)
  2. Atrakcyjny model wynagrodzeń (pensja, prowizja)
  3. Duża samodzielność w działaniu i wsparcie całego zespołu
  4. Zgrany zespół, ambitne projekty, przepływ wiedzy
  5. Portfolio wdrożeń dzięki którym łatwiej będzie Ci uzyskać efektywność sprzedażową
  6. Wysokiej jakości zapytania
  7. Możliwości zmiany stanowiska lub/i poszerzenia kompetencji: Key Account Manager

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:

 Dokładamy wszelkich starań aby odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r.,
Nr 101, poz. 923 ze zm.”