ENNOVA współpracuje z CFA Society Poland


Firma ENNOVA została oficjalnym Partnerem CFA Society Poland w organizacji spotkania profesjonalistów rynku finansowego CFA Investment Night, które odbędzie się 15 grudnia 2014 w Warszawie w Pałacu Zamoyskich (Endorfina Foksal).

CFA Investment Night to organizowane przez CFA Society Poland wspólnie z gazetą giełdy „Parkiet” spotkanie integracyjne, podczas którego istnieje możliwość nawiązania nowych kontaktów bądź odświeżenia relacji z osobami związanymi z rynkiem finansowym. Oprócz wyśmienitej zabawy głównymi atrakcjami wieczoru będą dwie uroczystości: przyznanie certyfikatów CFA oraz rozstrzygnięcie konkursu „Człowiek rynku kapitałowego z okazji 25-lecia przemian ustrojowych”. ENNOVA oraz produkowane przez firmę oprogramowanie tomDMS zostały Partnerami wspierającymi spotkania.

Wydarzenie skierowane jest do członków stowarzyszenia, zarządzających, analityków oraz innych osób związanych z branżą finansową.

Strona wydarzenia CFA Investment Night

CFA Society Poland jest stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Stowarzyszenie powstało w 2004 roku i jest jednym z najmłodszych stowarzyszeń członkowskich międzynarodowego CFA Institute.

 

« powrót • Kontakt


  +48 695 05 65 20
  Formularz kontaktowy

  ENNOVA Software House
  ul. Redutowa 39 / 3
  01-106 Warszawa
  KRS: 0000282777
  NIP: 5782976225